Pexeso na von

Z príspevku na výchovu a vzdelávanie predškolákov sme v hodnote 1089,94€ zakúpili  v auguste 2023 učebnú pomôcku PEXESO, ktoré je vhodné do exteriéru. Jednotlivé pexesá sú tematicky poskladané. Deti sa naučia hravou formou poznávať a pomenovať listnaté stromy, lesné zvieratá a recyklovať odpad.

Orezanie stromov v areáli MŠ

Po dlhoročnom písaní žiadostí sa podarilo v auguste 2023 orezanie a odvoz nebezpečných, suchých konárov stromov v areáli materskej školy. Za výbornú spoluprácu ďakujeme pánovi Ochodnickému a Majerníkovi. Areál pripravili pre škôlkárov zamestnanci MŠ v spolupráci so starostkou.

Výmena podlahy v 2. triede

22.7. 2022 zamestnanci MŠ vysťahovali nábytok a pripravili triedu. Ďakujeme rodine Poláčkovej, ktorá sponzorsky zakúpila linoleum do 2 . triedy. Zabezpečila stiahnutie pôvodnej krytiny, vyrovnanie podlahy, lepenie, olištovanie, odvoz a likvidáciu pôvodnej krytiny (1894,98€). Oteckovi Poláčkovi a zamestnancom firmy Polmars za pomoc pri sťahovaní a oteckovi Vaškovi so zamestnancom Filipom za dovoz a vynesenie nových kobercov. Koberce sme zakúpili z 2% z Rodičovského združenia pri MŠ Dolné Srnie (552,42€). Všetci sa z toho veľmi tešíme. Ďakujeme.

Nový koberec do 1. triedy

Pred Vianocami 2020 nás všetkých veľmi potešil darček od rodiny Vaškovej. Sponzorsky zakúpili, dali ohendlovať a doviezli nový koberec do 1. triedy. Ďakujeme.

OPRAVA FASÁDY MATERSKEJ ŠKOLY 2019 – 2020

CHODNÍK DO MATERSKEJ ŠKOLY 2020

MULTIFUNKČNÉ IHRISKO 18.10.2019

REKONŠTRUKCIA PODLAHY V JEDÁLNI

Začiatkom augusta 2017 sa robila rekonštrukcia podlahy v školskej jedálni.
Urobil sa nový poter a položila sa laminátová podlaha. A takáto školská jedáleň
čakala naše deti od 4. septembra 2017.

ĎAKUJEME

starostovi obce Ing. Miroslavovi Skovajsovi a všetkým, ktorí pomáhali.

REKONŠTRUKCIA SPÁLNE

Druhý júlový týždeň 2017 sa začalo s prerábaním školského bytu na spálňu pre
deti 1. triedy. V rekonštrukcii sa pokračovalo počas školského roka.
8.1.2018 poupratovali priestory novej spálne pedagogickí zamestnanci K.
Kovačovicová, L. Krivá, Z. Malíčková, L. Královičová a pani E. Pevná.
10.1.2018 v MŠ pomáhali prenášať ležadlá, stoličky, stoly a učebné pomôcky na
Tv pani E. Pevná, mamičky Martáková, Antalová a riaditeľka Kovačovicová.
15.1.2018 preniesli skrine oteckovia Uhrecký a Škoda. Otecko Uhrecký upevnil
skrinky, chrániče na radiátory, zmontoval stôl.

OD 11. JANUÁRA MÁME DVE SPÁLNE.

Deti z 1. triedy 3 – 4 ročné spia v spálni na prízemí a deti 2. triedy 5 – 6 ročné
spia v spálni na prvom poschodí.

ĎAKUJEME ZA POMOC